Domů » Aktuality » Festival - Jarní Artování /již proběhlo/

Festival - Jarní Artování

Počínaje třetím březnovým pátkem a pokračujíce víkendem 21. a 22.3. bude v Rychnově u Jablonce nad Nisou probíhat velká (již druhá) společensko umělecká akce, která se ponese v tématickém duchu s názvem Vrstvení. Společnost BEZMEZER, která celou záležitost pořádá a organizuje, zve srdečně všechny (a nejen profesionální umělce), byť jen alespoň malinko kreativní lidičky se zájmem a kladným postojem k umění jakéhokoliv druhu k účasti.

V přílohách níže, naleznete podrobné informace o programu, který je opravdu bohatý. Závěr víkendu, bude potom patřit vernisáži výtvorů.

Festival bude soustředěn do zahrádkářské klubovny, ke které se můžete dostat od Rychnovského vlakového nádraží, kde také končí linky MHD 115 a 101. Trasa od nádraží je vyznačena na mapě.

Doplňujeme stále a stále nové a novější informace.

Filmová dílna bude probíhat v sobotu od 8:00 hod. (V poledne oběd), do večera 20:30 hod. V neděli od 8:00 - 17:00 hod. též s obědem.

Hlásíme zásadní změnu na filmové dílně na Jarním Artování ...dílna bude trvat dva dny (ne tři) a cena je na oba dny dohromady 2 500,- Kč. Je důležité se účastnit celého workshopu, aby informace, které zde získáte měly ve spojení s praxí, kterou zde projdete návaznou spojitost. Přivezte si vlastní kameru. Stále se můžete objednávat, máme ještě několik volných míst.


Jarní ArtováníJarní artování

Zůčastníte se festivalu Jarní Artování?
  • Ano [11 hlasů / 92%]
     
  • Ne [0 hlasů / 0%]
     
  • Možná [1 hlas / 8%]
     

Celkem hlasovalo 12 lidí
Tato anketa již byla uzavřena.