Domů » Blog » Zábava » Hledej rozdíly

Hledej rozdíly


Napadlo mě, že by bylo docela zajímavé si na webové stránky vložit mimo článků a fotografií, také něco pro pobavení. A to především pro pobavení vás, návštěvníků těchto stránek. Takže pokud by jste měli náladu a chuť, můžete si vyzkoušet právě tuto hru.

Níže naleznete dvě, na první pohled totožné fotografie, které se ovšem liší v drobnostech. Vaším úkolem bude tyto odlišnosti odhalit.
Při kliknutí se vám obrázek zvetší a tak můžete lépe zkoumat detaily. Rovněž můžete při zvětšeném obrázku při klikání na šipky v pravém a levém okraji fotografie, měnit mezi obrázkem původním a tím se změnami.(doporučuji spíše navigační klávesy).
Pro pohodlnější hledání, je zpřístupněno stažení obrázku do vašeho zařízeni pro případný tisk nebo vám lépe vyhovující náhled.
Jako kontrola výsledku vašeho snažení slouží třetí, poslední obrázek, který je totožný s tím prvním, ovšem pokud do něj najedete kurzorem, zobrazí se označení jednotlivých rozdílu,kterých je devět.

Přeji príjemnou zábavu :-)Hledej rozdíly / bez úprav

.

Hledej rozdíly / foto s úpravami

.


Po najetí kurzoru do fotografie níže se zobrazí rozdíly

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
92012212
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.