Domů » Aktuality » ART FESTIVAL v Rychnově u Jablonce nad Nisou /již proběhlo/

ART FESTIVAL v Rychnově u Jablonce nad Nisou /již proběhlo/


Tak léto už je tady a to je nejen čas krasných, prohřátých chvil, trávených někde u rybníka, jezera či řeky. Je to také čas všelijakých různě pojatých a letně laděných akcí. A právě jednu takovou si pro vás připravila společnost BEZMEZER. Jedna se o zajímavý projekt pod názvem ART FESTIVAL, který ovšem (ač by se podle názvu mohlo zdát) ani zdaleka není určen pouze profesionálním umělcům.

V přílohách níže naleznete základní informace o celém programu, který je opravdu bohatý. Jako příklad bych uvedl GRAFFITI, kterým se bude pokrývat nevzhledný plot (ohrada) v oblasti Rychnovské průmyslové zóny. Zajímavé na tom je, že se jedná o plot z vlnitého plechu, takže je to myslím výzva pro ty, kteří se daným uměním zabývají, nebo možná spíše pro ty, kteří si to chtějí vyzkoušet trochu jinak než-li na hladkou plochu.

Společnost BEZMEZER informuje:

Všichni, kdo si chtějí s námi zamalovat nebo zasprejovat graffiti a mají vlastní nápad, pošlete nám ho. S majitelem vybereme nejlepší a budete ho moci od 1.8. - 8.8. 2015 zrealizovat na plechové ohradě kolem fabriky Kotláren Hölter. Barvy budou z větší části k dispozici:-))).
Pokud se necítíte na větší plochu, domluvíme se na rozloze vašeho díla. cca 2 -3 -5 metrů, výška necelé 2 metry - vše podle vámi zaslaného návrhu.
Pro děti a jejich rodiče i prarodiče i pro profesionály i neprofesionály, studenty, zdravotně a sociálně znevýhodněné a ostatní ...každý máme fantazii
.


Plakatek Art festival Rychnov

Art Festival v Rychnově u Jablonce nad Nisou /info/

Festival bude soustředěn do prostor zahrádkářské klubovny (vyznačeno na mapě níže) ke které se můžete dostat od Rychnovského vlakového nádraží, kde také končí linky MHD 115 a 101 (spoje Jablonec nad Nisou - Rychnov u Jablonce nad Nisou). Nejkratší cestu z nádraží (pro pěškobus, případně pro dvoukolák) najdete na mapě zde.

 

Místo konání Art Festivalu

Anketa:

Zůčastníte se některého z programů ART FESTIVALU?
  • Ano, určitě se zůčastním [7 hlasů / 78%]
     
  • Ještě nevím, možná ano [2 hlasy / 22%]
     
  • Ne, nezůčastním se [0 hlasů / 0%]
     

Celkem hlasovalo 9 lidí
Tato anketa již byla uzavřena.